piątek, 29 sierpnia 2014

[Turniej] Nozdormu Cup #1

Witajcie, dzisiaj chciałbym zaprosić was na turniej gdzie cofniemy się w czasie do momentu w którym karty z Klątwy Naxxramas nie były jeszcze powszechne w mecie. Myślę że to dobry sposób na wypróbowanie swoich sił i odetchnięcie od wszędobylskich Hunterów. Turniej wystartuje w dniu: Wtorek 2.09.2014 o godzinie 19:00, lecz będzie poprzedzony 30 minutowych Check-inem w systemie challonge. Zasady oraz link do rejestracji w rozwinięciu newsa.

Zasady:
1. Użytkownik musi posiadać europejskie konto Hearthstone: Heroes of Warcraft.
2. Rejestracja w systemie challonge i ustawienie nicka na turniej będącego pełnym Battletag (nick#1234).
3. Po zakończonym spotkaniu gracze raportują wynik samodzielnie. Zrzuty ekranu są jedynym dowodem w sprawach spornych.
4. Wymagamy uczestnictwa w duchu fair play, a więc uczciwości i zachowania nie godzącego w innych uczestników ani administratorów. Odstępstwa od tej zasady będą karane usunięciem z turnieju.
5. Turniej rozgrywany jest w formacie Single Elimination w systemie Best of 3 (do 2 zwycięstw) natomiast finał, Best of 5 (do 3 zwycięstw).
6. Zakazane jest używanie jakichkolwiek kart z dodatkowej przygody Klątwa Naxxramas. W przypadku gdy przeciwnik zagra zakazaną kartę, zrzut ekranu pozwoli administratorowi rozwiązać problem.
7. Nie można opuszczać ekranu pojedynku ze znajomymi. W przypadku gdy przeciwnik opuści ekran wyboru decków, zrzut ekranu z informacją o anulowaniu wyzwania pozwoli administratorowi rozwiązać problem.
8. Brak ograniczeń w wyborze klas, między pojedynkami. Po przegranej można zagrać tym samym deckiem, oraz po wygranej go wymienić.
9. W przypadku rozłączenia jednego z graczy, gracz ma 5 minut na powrót. W przeciwnym wypadku wygrana zostaje zapisana na konto przeciwnika.
10. Gdy przeciwnik nie odpowiada na zaproszenie do znajomych w ciągu 30 minut od przydzielenia przeciwników, wygrana zostaje przypisana na konto drugiej osoby.
11. W razie gdy zaistnieje sytuacja inna niż wypisana powyżej, decyzja podejmowana jest przez administratora.